خانه پیگمنت نیکا :: مقالات

مواد آرایشی و زیبایی شادی آور و بی خطر

گروهی از انسا ن ها هستند که با استفاده از وسایل آرایشی و بهداشتی حال شان بهتر می شود و در واقع در اصطلاح مودشان (mood) بالا می رود. اما جالب است بدانید که حالا شرکت ها و کمپانی های بزرگ به دنبال ساختن محصولاتی هستند که با تحریک ترشح مواد شیمیایی در مغز، می توانند حال همه انسان ها را خوب کنند.


رازهای زیبایی از گوشه و کنار دنیا

زنان ژاپنی دارای پوستی زیبا هستند . راز آنها چیست؟ بیایید با هم به گوشه و کنار جهان سربزنیم و نکات و ترفندهای زیبایی را در برخی از نقاط مشهور جهان جستجو کنیم، نکاتی که حاصل قرن ها تجربه است !!!


چگونه بدون آرایش زیبا به نظر برسیم؟

اگر از آن دسته خانم هایی هستید که از آرایش کردن خسته شده اید ، ولی برایتان مهم است که باز هم زیبا به نظر برسید پس این مقاله را بخوانید تا با روش های طبیعی زیباسازی اعتماد به نفس خود را حفظ کنید:


خطاهای۱۱گانه در آرایش

گر میل دارید یکی از لوازم آرایشی راخریداری کنید، به دنبال مارک های جدید و ناشناخته نباشید بلکه بهترین روش که دردسرهای کمتری نیز دارد این است که مارک ها و انواعی را انتخاب کنید که دیگران آنها را امتحان کرده اند و از آن محصولات راضی بوده اند. حتما قبل از استفاده از این محصولات آن را روی بخش کوچکی از پوست تان امتحان کنید تا به آن آلرژی نداشته باشید ...


میکروپیگمنتیشن چیست؟

با آرایش دائم (میکروپیگمنتیشن) آشنا شوید و از آن لذت ببرید آیا دوست دارید صبح ها کمی بیشتر بخوابید؟ دوست دارید هر روز صبح که از خواب بیدار می شوید آراسته باشید؟ دوست دارید بدون نگرانی از پاک شدن آرایشتان ورزش کنید و از شنا کردن لذت ببرید؟ میکروپیگمنتیشن راه حل شماست؟


اصول آرایش برای کسانی که پیشانی بلندی دارند

آیا تا به حال عکس های بدون آرایش و گریم بازیگران را دیده اید؟ آیا می دانید که بیشتر زیبایی آنها مدیون آرایش و گریمی است که روی صورتشان انجام داده اند؟


برس آرایشی مناسب مویتان را بشناسید

درباره برس های آرایشی چه می دانید؟ آیا می دانید هر برسی ویژگی خاص و کاربرد ویژه ای دارد؟ علاوه بر این، شناسایی یک برس آرایشی خوب نیز تکنیک های خاصی دارد


بهترین نوع آرايش صورت

مدیریت: بهترين آرايش ، آرايشي است که با اصول صحيح صورت بگيرد و نه تنها شخص را زيبا و خوش سيرت نشان دهد بلکه طوري باشد که باعث جوان تر و شاداب تر ماندن پوست و موي او نيز مي شو